Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Радіти кожному дню!

 

Кожина Алла Василівна

БІОГРАФІЯ

Кандидат наук з державного управління,
Директор Інституту громадських стратегій.
____________________________________________________________________

Народилася 18 липня 1973 року в місті Дубоссари Молдова.

В 1990 році закінчила школу з відзнакою і вступила до Одеського державного економічного університету на факультет організації та управління виробництвом, який закінчила в 1995 році, одержавши кваліфікацію економіста за фахом “Економіка підприємства”.

З 2003 по 2007 рік проходила навчання в аспірантурі Академії муніципального управління на кафедрі менеджменту.
Захистила кандидатську дисертацію на тему "Удосконалення організації надання туристичних послуг в малому історичному місті" за спеціальністю – «місцеве самоврядування». Присвоєна ступінь кандидата наук з державного управління.

Має сертифікат фандрайзера/ спеціаліста по залученню ресурсів на соціально важливі проекти Європейської фандрайзингової асоціації.

Трудову діяльність розпочала ще будучи студенткою у 1994 році на посаді головного бухгалтера спільного підприємства в м.Одеса.
До 2002 року працювала на посадах головного бухгалтера, консультанта в приватних і громадських організаціях.

З 2003 по 2005 роки час працювала фахівцем з управління проектами та програмами в Українському інституті підприємництва, спеціалізація - місцеве самоврядування.

На даний час є експертом конкурсу проектів і програм Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню, позаштатним консультантом Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України, членом Інституту професійного фандрайзингу, членом Товариства „Україна” в Мюнхені, Німеччина.

Активно займається громадською діяльністю.
З 1999 по 2002 рік була Головою Асоціації молодих вчених Одеського Будинку вчених.
З початку 2003 року – координатор Ініціативного консорціуму всеукраїнського громадського проекту “Україна – це ми” з питань розвитку громадянського суспільства і місцевого самоврядування.
З 2005 р. – експерт Центру філантропії з питань розвитку громадянського суспільства, фандрайзингу (залученню ресурсів), досліджень потенціалу і організаційної спроможності НГО, зокрема в рамках міжнародного проекту СІВІКУС та проектів ОБСЕ.
В 2009 році створила Інститут громадських стратегій.

Веде викладацьку роботу.
З 1999 по 2002 роки викладала курси економіки, політології, філософії в ВНЗах України, Бєларусі, Росії, Молдови.
З 2002 по 2006 роки викладала дисципліни „Світова та українська культура”, “Політологія” та “Основи зовнішньоекономічної діяльності” у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.
З 2009 року в Академії муніципального управління викладає дисципліни "Організація місцевого самоврядування", "Органи самоорганізації населення", "Управлінське документознавство", "Справочинство".


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»